מי

אנחנו

הדיבורים הקטנים במטבחון

נעים להכיר, שרי גרינפלד (40) ושיפי רפפורט (35), שותפות עיסקיות וחברות,
כל אחת מאיתנו ניהלה סטודיו ועבדה בצורה עצמאית במשך מספר שנים, ומאז כבר 11 שנה אנחנו מחברות כוחות ושותפות במשרד גרופ מדיה.
כאן אנחנו נותנות שירותים של מיתוג, שיווק ופרסום במדיות מסורתיות, קד"מ, ודיגיטל לחברות, גופים מוניציפליים, רשויות ועיריות.

האג׳נדה שלנו: תוצאות מעולות ומיקסום כוחות מגיעים דווקא מתוך שותפות, כי אחד ועוד אחד שווה הרבה יותר משניים…
השותפות שלנו שלבה ידיים בפרויקטים גדולים ומורכבים בתחומים רבים כמו חברה, תרבות, מסחר, כלכלה, תעסוקה ותחבורה.

אנחנו מלווות פרויקטים מהשלבים הראשונים החל מהאסטרטגיה, הרעיון והתכנון ועד למוצר מוגמר שנוגע בחוויה של קהלים גדולים, הליווי הוא לתקופות קצרות, ארוכות וגם שנתיות כולל ירידה לשטח, תכנון, פיתוח רעיון, הפקה, קריאייטיב, עיצוב גרפי ועוד

אנחנו מאמינות בלמידה בלתי פוסקת, בסקרנות עיצובית, בחדשנות טכנולוגית ובליהוק בעלי המקצוע הטובים ביותר בשוק.

יש לכם פרויקט בקנה? ביחד נעשה את זה!

3 המוטיבים שמעיפים אותנו קדימה

מקצועיות

אנחנו בגרופמדיה, מאמינים שתהליך המיתוג לא מסתכם בלוגו מושך. כדי להצמיח מותג יש צורך בראייה רחבה ומעטפת מלאה. גם אחרי שיצרנו עבורכם מיתוג מנצח, אנחנו נשארים עם היד על הדופק ומתאימים אותו לטרנדים המשתנים. כדי שאף מותג לא יישאר מאחור.

שותפות

אצלינו אין לקוחות, יש שותפים! אנחנו כאן כדי להקשיב, ללמוד לדייק ולהגשים כל בקשה או חלום, מתחילת התהליך ועד סופו, יחד איתכם השותפים שלנו, לצמיחה, להצלחה וכמובן לדרך.

יצירתיות

מגזר ציבורי? פרטי? או שלישי? 20 שנות ניסיון לא באות ברגל. אלפי קמפיינים מוצלחים, גדולים וקטנים הפכו אותנו למי שאנחנו היום, כשמאחוריהם אינספור בריפים מקיפים ואסטרטגיות מדויקות. ככה זה כשלומדים היטב את קהל היעד ומדברים בשפה שלו, המסרים כבר מדברים ישירות...

וכל אלה ממשיכים לצמוח איתנו...